Pekarna Lara Lady d.o.o.

Tamburaška skupina Vodomec in Bar Piccolo so v soboto 17. februarja združili skupne moči in organizirali dobrodelni koncert, v korist podmladka prostovoljnega gasilskega društva Črnomelj. Zbrana sredstva v višini 800€, se bodo namenila za nakup prepotrebnih delovnih oblek za naše mlade gasilske upe. V imenu mladinske komisije PGD Črnomelj in naših mladih članov se iskreno zahvaljujem vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji dogodka. Iskreno hvala vsem pri zbiranju donacij.

Matej Mežnar, predsednik mladinske komisije PGD Črnomelj

Če želite tudi Vi donirati, stopite v kontakt z nami (Povezava).