Nesreče v cestnem prometu 08.07.2020

Ob 0.35 je v ulici Zgornje Gorence v Semiču osebno vozilo zapeljalo s ceste in se prevrnilo. Gasilci PGD Črnomelj smo kraj dogodka razsvetlili in zavarovali, odklopili akumulator in z vpojnim sredstvom posuli razlite tekočine. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj so na kraju pregledali eno osebo.

IMG 3836    IMG 3890    IMG 3864

V letu 2014 praznujemo člani in simpatizerji našega društva 140. obletnico ustanovitve PGD Črnomelj. Res, da smo v letu 2011 praznovali 130. obletnico. Vendar smo v arhivih našli nove zapise o letnici ustanovitve, ki je zabeležena v letu 1874.

Leto 2014 bomo poskušali prebroditi v malo bolj slavnem vzdušju. Začeli smo ga z 140.rednim občnim zborom, ki ga tradicionalno skličemo prvo soboto po novem letu že 140 let. Za izjemen obisk se zahvaljujemo vsem gostom, ki so prisluhnili našim poročilom v preteklem letu in planom za letos.

Utrinke si lahko ogledate v spletni galeriji...