Nesreče v cestnem prometu 08.07.2020

Ob 0.35 je v ulici Zgornje Gorence v Semiču osebno vozilo zapeljalo s ceste in se prevrnilo. Gasilci PGD Črnomelj smo kraj dogodka razsvetlili in zavarovali, odklopili akumulator in z vpojnim sredstvom posuli razlite tekočine. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj so na kraju pregledali eno osebo.

19.10 smo imeli obisk kar dveh društev. Prvo so si vozni park ogledali člani PGD Sostro, nekoliko kasneje pa so smo društvo predstavili tudi mladini iz PGD Vižmarje.