Nesreče v cestnem prometu 17.01.2020

Ob 23.33 sta na Lokvah, občina Črnomelj, trčili osebni vozili. Gasilci PGD Črnomelj smo požarno zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorja, nudili pomoč policistom pri usmerjanju prometa in z vpojnimi sredstvi posuli iztekle motorne tekočine. Reševalci NMP ZD Črnomelj so eno poškodovano osebo oskrbeli in odpeljali v Zdravstveni dom Črnomelj.

Nedeljo 1.9 so naši člani preživeli nekoliko drugače. Na pot dolgo 136 km, v Senj, so se podali kar s kolesi. Pridružili so se jim tudi člani pobratenih društev iz Hrvaške, kjer jih na morju pričakala hladna pijača in okusno meso iz žara.