Nesreče v cestnem prometu 17.01.2020

Ob 23.33 sta na Lokvah, občina Črnomelj, trčili osebni vozili. Gasilci PGD Črnomelj smo požarno zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorja, nudili pomoč policistom pri usmerjanju prometa in z vpojnimi sredstvi posuli iztekle motorne tekočine. Reševalci NMP ZD Črnomelj so eno poškodovano osebo oskrbeli in odpeljali v Zdravstveni dom Črnomelj.

Tudi letos so se člani udeležili tekmovanja v Dragatušu, ki je potekalo 20.7. Ekipa 5 članov in članice na vodstvu je dosegla zavidljivo 2. mesto.

(Več slik na facebooku PGD Dragatuš:Povezava)