Nesreče v cestnem prometu 17.11.2019

Ob 1.31 je na cesti Metlika—Novo mesto, pri Metliki, osebno vozilo zapeljalo s ceste na brežino in se prevrnilo na streho. Gasilci PGD Črnomelj smo zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator, postavili vozilo na kolesa, očistili cesto, razsvetljevali kraj nesreče ter pomagali vlečni službi pri odstranitvi vozila. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Metlika so poškodovano osebo oskrbeli na kraju in prepeljali v Splošno bolnišnico Novo mesto.

Noktus

A-SPRINT

Elektronika Hrovat

EE SYSTEMS, Tomaž Strmec

Pekarna Lara Lady

Tudi letos so se člani udeležili tekmovanja v Dragatušu, ki je potekalo 20.7. Ekipa 5 članov in članice na vodstvu je dosegla zavidljivo 2. mesto.

(Več slik na facebooku PGD Dragatuš:Povezava)