Nesreče ljudi na in v vodi 10.4.2018

Ob 11.55 smo pri naselju Žuniči, občina Črnomelj, gasilci PGD Črnomelj smo iz reke Kolpe s pomočjo čolna izvlekli utopljeno osebo in jo predali pristojnim službam.

0,5% svoje dohodnine lahko namente našemu društvu. Izpolnite obrazec na spodnji povezavi in ga pošljite po pošti.

Povezava do obrazca

Ta del dohodnine bi sicer pustili v državnem proračunu, zato je donacija za vas brezplačna. Z donacijo pa boste omogočili, da bomo nevladne organizacije prispevale h kakovosti bivanja v naši družbi. Glede na število akcij, ki jih imamo v PGD Črnomelj, na ažurnost in pripravljenost pomagati soobčanom, na številna izobraževanja, vaje in načrtno delo z mladimi predlagamo, da del dohodnine namenite Prostovoljnemu gasilskemu društvu Črnomelj.