Nesreče z nevarnimi in drugimi snovmi v naravi, prometu 11.1.2018

Ob 14.08 so bile na cesti Gaber—Vrčice, občina Semič, razlite motorne tekočine. Gasilci PGD Črnomelj in dežurni delavec cestnega podjetja smo očistili okoli 2 kilometra cestišča.

0,5% svoje dohodnine lahko namente našemu društvu. Izpolnite obrazec na spodnji povezavi in ga pošljite po pošti.

Povezava do obrazca

Ta del dohodnine bi sicer pustili v državnem proračunu, zato je donacija za vas brezplačna. Z donacijo pa boste omogočili, da bomo nevladne organizacije prispevale h kakovosti bivanja v naši družbi. Glede na število akcij, ki jih imamo v PGD Črnomelj, na ažurnost in pripravljenost pomagati soobčanom, na številna izobraževanja, vaje in načrtno delo z mladimi predlagamo, da del dohodnine namenite Prostovoljnemu gasilskemu društvu Črnomelj.