Nesreče v cestnem prometu 18.2.2019

Ob 14.43 je na cesti Kanižarica–Vinica, pri naselju Kvasica, občina Črnomelj, voznik z osebnim vozilom zapeljal s ceste in se prevrnil na bok. Gasilci PGD Črnomelj smo ga s tehničnim posegom rešili iz vozila, pomagali reševalcem pri oskrbi, odklopili akumulator in vozilo postavili na kolesa. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj so voznika na kraju oskrbeli in prepeljali v Splošno bolnišnico Novo mesto.

Nesreče v cestnem prometu 18.2.2019

Noktus

A-SPRINT

Elektronika Hrovat

EE SYSTEMS, Tomaž Strmec

Pekarna Lara Lady

Pomoč Planinskemu društvu Črnomelj

V ponedeljek 28.8. smo pomagali Planinskemu društvu Črnomelj pri čiščenju stene, ki naj bi v prihodnosti služila kot naravna plezalna stena.