Nesreče v cestnem prometu 14.8.2018

Ob 17.19 je v ulici Kočevje v Črnomlju prišlo do prometne nesreče, kjer sta bili udeleženi dve osebni vozili. V nesreči je bilo poškodovanih šest oseb. Oskrbeli so jih reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj ter jih odpeljali v SB Novo mesto. Gasilci PGD Črnomelj smo zavarovali kraj dogodka, pomagali reševalcem, nudili pomoč pri usmerjanju prometa, odklopili akumulatorja in posuli z vpojnimi sredstvi razlite motorne tekočine.

Zahvalili bi se vsem, ki nam pomagate. Zaradi povečanega števila donacij po neurju s točo ne moremo vseh napisati, smo vam pa vseeno zelo hvaležni.

Fix3D

Pomoč Planinskemu društvu Črnomelj

V ponedeljek 28.8. smo pomagali Planinskemu društvu Črnomelj pri čiščenju stene, ki naj bi v prihodnosti služila kot naravna plezalna stena.