Nesreče v cestnem prometu 22.05.19

Ob 19.53 sta na cesti v kraju Črmošnjice, občina Semič, trčili osebni vozili. Gasilci PGD Črnomelj in Črmošnjice sno zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator na vozilu, pomagali reševalcem pri oskrbi ponesrečencev in posuli razlite motorne tekočine. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj so na kraju oskrbeli dve poškodovani osebi in ju odpeljali v Splošno bolnišnico Novo mesto. Na kraju je bil tudi dežurni delavec cestnega podjetja, ki je očistil cestišče.

Noktus

A-SPRINT

Elektronika Hrovat

EE SYSTEMS, Tomaž Strmec

Pekarna Lara Lady

11.1 so se mladi člani PGD Črnomelj zbrali na rednem letnem zboru, ki je potekal v sejni dvorani gasilskega drištva. Na zboru so se ozrli v leto 2018 in dogodke, ki so ga spremljali. Zastavili so si plane za leto 2019 , katere bodo s trdim delom in veseljem tudi uresničili. Zbora so se udeležili tudi župan Črnomlja Andrej Kavšek, predsednik Gasilske zveze Črnomelj Boris Kambič, predsednik mladinske komisije Gasilske zveze Črnomelj Darjan Grudnik, člani PGD Črnomelj, mladi gasilci, starši in gostje. Po zboru so druženje nadaljevali v garaži, kjer so se posladkali tudi z gasilsko torto (vir: Radio Odeon).