Nesreče v cestnem prometu 9.3.2019

Ob 15.47 je pri Črnomlju na cesti Črnomelj—Metlika voznik z osebnim vozilom zletel s ceste in se poškodoval. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj so ga oskrbeli na kraju in odpeljali v Splošno bolnišnico Novo mesto. Gasilci PGD Črnomelj smo zavarovali kraj, odklopili akumulator na vozilu, oskrbeli poškodovanca do prihoda reševalcev in usmerjali promet. Delavci cestnega podjetja so očistili cestišče.

Nesreče v cestnem prometu 9.3.2019

Noktus

A-SPRINT

Elektronika Hrovat

EE SYSTEMS, Tomaž Strmec

Pekarna Lara Lady

11.1 so se mladi člani PGD Črnomelj zbrali na rednem letnem zboru, ki je potekal v sejni dvorani gasilskega drištva. Na zboru so se ozrli v leto 2018 in dogodke, ki so ga spremljali. Zastavili so si plane za leto 2019 , katere bodo s trdim delom in veseljem tudi uresničili. Zbora so se udeležili tudi župan Črnomlja Andrej Kavšek, predsednik Gasilske zveze Črnomelj Boris Kambič, predsednik mladinske komisije Gasilske zveze Črnomelj Darjan Grudnik, člani PGD Črnomelj, mladi gasilci, starši in gostje. Po zboru so druženje nadaljevali v garaži, kjer so se posladkali tudi z gasilsko torto (vir: Radio Odeon).