Požari v komunalnih in drugih zabojnikih 16.1.2019

Ob 7.18 so na Kolodvorski cesti v Črnomlju gorele smeti v zabojniku za komunalne odpadke. Gasilci PGD Črnomelj smo ogenj pogasili.

Pekarna Lara Lady d.o.o.

11.1 so se mladi člani PGD Črnomelj zbrali na rednem letnem zboru, ki je potekal v sejni dvorani gasilskega drištva. Na zboru so se ozrli v leto 2018 in dogodke, ki so ga spremljali. Zastavili so si plane za leto 2019 , katere bodo s trdim delom in veseljem tudi uresničili. Zbora so se udeležili tudi župan Črnomlja Andrej Kavšek, predsednik Gasilske zveze Črnomelj Boris Kambič, predsednik mladinske komisije Gasilske zveze Črnomelj Darjan Grudnik, člani PGD Črnomelj, mladi gasilci, starši in gostje. Po zboru so druženje nadaljevali v garaži, kjer so se posladkali tudi z gasilsko torto (vir: Radio Odeon).