Reševanje obolelih in helikopterski prevozi med bolnišnicami 03.10.19

Ob 17.34 je v gozdu pri Črnomlju krajan izgubil zavest. Gasilci PGD Črnomelj smo ga prenesli iz gozda do reševalnega vozila in pomagali reševalcem NMP pri oskrbi.

Noktus

A-SPRINT

Elektronika Hrovat

EE SYSTEMS, Tomaž Strmec

Pekarna Lara Lady

11.1 so se mladi člani PGD Črnomelj zbrali na rednem letnem zboru, ki je potekal v sejni dvorani gasilskega drištva. Na zboru so se ozrli v leto 2018 in dogodke, ki so ga spremljali. Zastavili so si plane za leto 2019 , katere bodo s trdim delom in veseljem tudi uresničili. Zbora so se udeležili tudi župan Črnomlja Andrej Kavšek, predsednik Gasilske zveze Črnomelj Boris Kambič, predsednik mladinske komisije Gasilske zveze Črnomelj Darjan Grudnik, člani PGD Črnomelj, mladi gasilci, starši in gostje. Po zboru so druženje nadaljevali v garaži, kjer so se posladkali tudi z gasilsko torto (vir: Radio Odeon).