PGD Črnomelj

Zadnja intervencija

Nesreče ljudi na in v vodi 10.4.2018

Ob 11.55 smo pri naselju Žuniči, občina Črnomelj, gasilci PGD Črnomelj smo iz reke Kolpe s pomočjo čolna izvlekli utopljeno osebo in jo predali pristojnim službam.

Bodite dobrodelni

0,5% svoje dohodnine lahko namente našemu društvu. Izpolnite obrazec na spodnji povezavi in ga pošljite po pošti.

Povezava do obrazca

V zadnjem letu so nam pomagali

10.3. se je v Osnovni šoli Vinica odvijal regijski kviz. Na kvizu so nastopile tudi štiri naše ekipe, dve v kategoriji pionirji in dve v kategoriji mladincev. Ekipa pionirjev (Aljaž, Nejc in Jure) je postala regijski prvak in nas bo zastopala na državnem kvizu, ki bo naslednji teden v Trbovljah. Ostale ekipe so imele malo manj tekmovalne sreče in se niso uvrstile v nadaljnje tekmovanje.