Tehnična in druga pomoč 28.9.2018

Ob 14.53 je na odseku ceste Črnomelj–Vranoviči, občina Črnomelj, prišlo do onesnaženja z razlitim betonom. Gasilci PGD Črnomelj in dežurni delavci cestnega podjetja smo cestišče dolžine okoli 200 metrov očistili in oprali.

Pekarna Lara Lady d.o.o.

obcni zbor gasilske mladine 2018

V petek, 12. 1. 2018, bomo mladi PGD Črnomelj pripravili občni zbor, na katerem bomo predstavili svoje delovanje v preteklem letu. Naredili bomo tudi plan za naprej. Lepo vabljeni vsi mladi gasilci, preostali člani društva, kakor tudi vsi starši mladih gasilcev in ostali simpatizerji gasilstva. Svojo udeležbo, lahko potrdite na facebooku (https://www.facebook.com/events/325214351308544/)