Vsak, ki v Sloveniji plačuje dohodnino, lahko do 0,5 % svoje dohodnine nameni nevladnim organizacijam. Takšna donacija ga nič ne stane, saj gre teh pol odstotka sicer v proračun. Izpolnite obrazec na spodnji povezavi in ga pošljite po pošti.

Izpolnite obrazec

Zadnja intervencija

Nesreče v cestnem prometu 14.8.2018

Ob 17.19 je v ulici Kočevje v Črnomlju prišlo do prometne nesreče, kjer sta bili udeleženi dve osebni vozili. V nesreči je bilo poškodovanih šest oseb. Oskrbeli so jih reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj ter jih odpeljali v SB Novo mesto. Gasilci PGD Črnomelj smo zavarovali kraj dogodka, pomagali reševalcem, nudili pomoč pri usmerjanju prometa, odklopili akumulatorja in posuli z vpojnimi sredstvi razlite motorne tekočine.

V zadnjem letu so nam pomagali

Zahvalili bi se vsem, ki nam pomagate. Zaradi povečanega števila donacij po neurju s točo ne moremo vseh napisati, smo vam pa vseeno zelo hvaležni.

Regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije 2017

2.9 je na Cerovcu potekalo regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije. Tekmovanja se je udeležilo tudi 6 naših ekip. V kategoriji pionirk so Teja, Hana in Iva z mentorjem Dušanom postale regijske prvakinje. V kategoriji pionirjev so Bor Anton, Anej in Domen z mentorjem Matejem osvojili 10. mesto, Maša, Lara in Žiga z mentorico Urško 9. mesto, Jure, Aljaž in Nejc pa so z mentorjem Darjanom prav tako kot pionirke postali regijski prvaki. Dve ekipi sta naše barve zastopali še v kategoriji mladink. Ana, Patricija in Ema so osvojile 5. mesto, Pia, Eva in Nika pa so postale regijske prvakinje. Če povzamemo, naše ekipe so tekmovale v treh kategorijah ter v vsaki osvojile prvo mesto in se s tem uvrstile na državno tekovanje, ki bo čez 14 dni v Škofljici. Bravo mi.

Več slik na facebooku Mladi PGD Črnomelj(povezava1, povezava2).