Ob 20.50 je v naselju Lokve, občina Črnomelj, meteorna voda poplavila dvorišče. Gasilci PGD Črnomelj smo lastniku svetovali naj poskrbi za odvodnjavanje.

Bodite dobrodelni

0,5% svoje dohodnine lahko namente našemu društvu. Izpolnite obrazec na spodnji povezavi in ga pošljite po pošti.

Povezava do obrazca

Regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije 2017

2.9 je na Cerovcu potekalo regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije. Tekmovanja se je udeležilo tudi 6 naših ekip. V kategoriji pionirk so Teja, Hana in Iva z mentorjem Dušanom postale regijske prvakinje. V kategoriji pionirjev so Bor Anton, Anej in Domen z mentorjem Matejem osvojili 10. mesto, Maša, Lara in Žiga z mentorico Urško 9. mesto, Jure, Aljaž in Nejc pa so z mentorjem Darjanom prav tako kot pionirke postali regijski prvaki. Dve ekipi sta naše barve zastopali še v kategoriji mladink. Ana, Patricija in Ema so osvojile 5. mesto, Pia, Eva in Nika pa so postale regijske prvakinje. Če povzamemo, naše ekipe so tekmovale v treh kategorijah ter v vsaki osvojile prvo mesto in se s tem uvrstile na državno tekovanje, ki bo čez 14 dni v Škofljici. Bravo mi.

Več slik na facebooku Mladi PGD Črnomelj(povezava1, povezava2).